یوآخیم لو:شایسته پیروزی بودیم

سرمربی تیم ملی آلمان بعد از پیروزی مقابل تیم ملی استرالیا به تمجید از عملکرد شاگردانش پرداخت و تیمش را شایسته پیروزی در این دیدار دانست.


  تیم ملی آلمان با چهار گل تیم استرالیا را از پیش رو برداشت و زنگ خطر را برای حریفان به صدا درآورد.

 لو در نشست خبری بعد از بازی به خبرنگاران گفت: مدت زیادی بود که به این خوبی بازی نکرده بودیم. در تمرینات سختی‌های زیادی کشیده بودیم و من از بازیکنانم انتظار داشتم که دقیقا به همین شیوه فوتبال بازی کنند.

وی در ادامه افزود: در این دیدار ما بخوبی توانستیم توپ را در اختیار داشته باشیم و کنترل بازی را در اختیار بگیریم و هر زمان بخواهیم حمله کنیم. این یکی از مهمترین نکات بازی دیشب بود.

 سرمربی تیم ملی آلمان در ادامه با اشاره به دو بازی آینده تیمش مقابل صربستان و غنا گفت: دیدار مقابل استرالیا به پایان رسیده است و ما باید از هم اکنون به فکر دو بازی آینده باشیم. فرورفتن در باد این پیروزی هیچ نتیجه‌ای برای ژرمن‌ها نخواهد داشت. باید عملکرد خوبمان را در دو دیدار آینده هم ادامه دهیم.

 سرمربی تیم ملی آلمان در ادامه با اشاره به اهمیت پیروزی در دیدار اول گفت: بسیار مهم بود که اولین بازی را با قدرت آغاز کنیم که خوشبختانه موفق هم بودیم. من به تک‌تک بازیکنانم افتخار می‌کنم و از آنها به خاطر بازی خوبشان تشکر می‌کنم.