اوكادا: با دفاعی مستحكم كامرون را شكست دادیم

سرمربی تیم ملی فوتبال ژاپن گفت: باتوجه به دفاعی مستحکم برنده بازی با نماینده آفریقا شدیم.


 تاکشی اوکادا اظهار داشت: اگر در بازی با کامرون برنده شدیم، این موفقیت دلایلی داشت که یکی از آن، استحکام خط دفاعی بود. باید از تلاش بازیکنانم در وضعیت دفاع قدردانی کنم. از این بابت ما رفتار بسیار خوبی داشتیم. البته در بازی رو به جلو با وجود گلزنی و کسب برتری مقابل نماینده آفریقا، باید جنگنده‌تر ظاهر شویم.
 وی که تیمش امروز (دوشنبه) برنده بازی با کامرون در گروه پنجم شد، افزود: در بازی بعدی مقابل هلندی‌ها موظف هستیم یک گام به جلو برداریم و نشان دهیم این برد، نتیجه‌ای اتفاقی نبوده است.
 او ادامه داد: کسب اولین برد بسیار دلپذیر است، ولی بازیکنان‌ من واقف و آگاه هستند هنوز به هیچ‌چیزی نرسیده‌اند. باید برای کسب دستاوردی خوب تلاش بیشتری کرد. 
 این مربی بیان کرد: برای ما کسب نتیجه مقابل هلند بسیار اهمیت دارد. زیرا امتیاز بازی با نارنجی‌‌ها می‌تواند خیال‌مان را برای صعود راحت کند.
ژاپن از ساعت 18 به وقت تهران مصاف خود را با شیران رام نشدنی کامرون انجام داد که با تک گل کیسکو هوندا در دقیقه 37 فاتح میدان شد. با توجه به پیروزی 2 بر صفر هلند برابر دانمارک، اکنون هلند و ژاپن با سه امتیاز در رده اول و دوم گروه پنجم قرار دارند و کامرون و دانمارک بدون امتیاز در رده سوم و چهارم حضور دارند.