لمان قوی‌ترین تیم جام تا پایان روز سوم

تیم ملی آلمان با ارائه یک بازی درخشان موفق شد، استرالیای سختکوش را با 4 گل شکست دهد.


  آنها در یک نمایش دیدنی کم نظیر و با طراوات مقابل حریف فیزیکی خود از همان ابتدای مسابقه کنترل مسابقه را در دست گرفتند و با حرکات ترکیبی و بازی‌ فامیلی از چپ و راست بارها دروازه استرالیا را تهدید کردند و خیلی زود هم به گل رسیدند.

 4گل آلمان در این بازی توسط پودولسکی، کلوزه، مولر و کاکائو به ثمر رسید که هر یک نمایشی از کارهای تاکتیکی و کیفیت‌های فردی بازیکنانی بود که جوان‌ترین تیم تاریخ آلمان را تشکیل داده‌اند.

 تیم آلمان نمایش مسعود اوزیل بازیکن تیم وردبرمن بیش از همه به چشم آمد او گوش راست تکنیکی تیم آلمان بود که نقشی شبیه به روبن را در آلمان بازی می‌کرد، همین‌طور توماس مولر که با جابجایی‌های مرتب با اوزیل، بارها مدافعان استرالیا را دور زد و خود و سایرین را صاحب موقعیت کرد.
 فیلیپ لام، میرو کلوزه و لوکاس پدولسکی نیز در این بازی فوق‌العاده نشان دادند و خدیرا و شوآن اشتایگر نیز همان نمایشی را ارائه دادند که بایدنشان می دادند.
 با این بازی زیبا و کاملا تاکتیکی آلمان بهترین نمایش جام را از روز اول بازی‌ها به نمایش گذاشته است. آنها که برای صعود به عنوان سرگروه به یک پیروزی دیگر نیاز دارند، دو بازی دشوار دیگر نیز مقابل صربستان و غنا در پیش دارند.
 به نظر می‌رسد تیم یوآخیم لو بتواند از سد این دو حریف عبور کند، این در شرایطی است که استرالیا با شوک این مسابقه بدون شک در مسابقات بعدی با چهره‌ای متفاوت به میدان خواهد آمد، آنها از این به بعد برای احیای غرور خرد شده خود بازی خواهند کرد.